A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Profil szerkesztése » Adatlap, profil
Adatlap, profil
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 16 | 16:19
Quote
Melyik két részre?

Hát hogy E-mail vagy rejtett cim és lejebb hogyha nem erösitette meg külön ott lenne hogy E-mail megerősítése

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 17 | 16:23
Az utolsó sort átrakod ahova akarod. Ennyi smile (a sok endif után)
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 18 | 16:30
Most meg egy másik probléma. A $_Country$ Kódra kiadja hogy Pest, Budapest, viszont a $_City$-re nemcsinál semmit. Ezmiért van?
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 19 | 16:08
Már tényleg majdnem készen vagyok, de evvel meglehet azt is csinálni hogy legyen üzenet küldése (mármint ha nem a te profilod) és ha a tied akkor üzenetek olvasása, de ha vendég akkor ne jelenjen meg semmi, esetleg csak egy üzenet?

Lehet kicsit bonyolult biggrin

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 20 | 16:14
Megy, egy
Code
<?if($USER_LOGGED_IN$)?>ide a postaláda linkje<?else?>ide az üzenet a vendégnek<?endif?>
kóddal

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 21 | 17:54
DaveedBrown, de ez csak 2x-esen összetett amit irtál nem? mert vagy a postaláda vagy az üzenet a vendégeknek jelenik meg, viszont az üzenetküldés nem, vagy igen?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 22 | 18:24
Az nem, az tény, de ha egyszerre akarod hogy megjelenjen az üzenetküldés és a postaláda linkje, akkor az elé teszed mind a kettő linket
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 23 | 19:56
DaveedBrown, blink szerintem félreértsük egymást.
Szóval leírom részletesen. Vendég esetén a 2 ikon közül egyik sincs ott. Saját profilnál csak a postaláda van ott, míg idegen profilnál csak a levélküldés.
Mert saját magának az ember nem akar levelet küldeni
Szóval a kérdésem valami olyasmi volt hogy valami ilyen
Quote
<if($USER_LOGGED_INß$)$_SEND_PM$<?else?>$_READ_PM$<?else?>Nincs hozzáférés<?endif?>

Értelemszerüen szinnel ki is jelöltem. Gondolom hogy ilyen operátor nincs mint ami itt van, de a hatás máshogyan is ugyanez lehet.

Ma elfáradtam ebben, így már gondolkodni is nehéz cranky

De igazából nekem az is jó lenne, ha a saját oldalon a postaláda másikon a profil jelene meg, értelemszerüen a vendégeknek meg semmi.

Megoldottam!

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 24 | 10:44
Láttam már felugró ablakon mint pl. a gyorsított bejelentkezés, és arra gondoltam hogy talán ugy jobb lenne az adatlap, ha az e-mail helyén egy ikon lenne, amire rákattintva feldobná az e-mail címet.
Ez azért lenne nekem elönyös mert igy ha hosszu. (nagyon sok olyan van) valószinüleg megtöri az e-mailt.

Bár abban nem vagyok biztos, hogy azok a felugró ablakok, felismerik az operátorokat.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 12:25
rolleyes ?
Code
<a href="javascript:alert('$_EMAIL$')">Katt ide !</a>

Katt ide !
Működik smile

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 26 | 21:10
Szia Lionking, nem hülyeség amit kérdeztél. Át lehet írni.
Az admin felületen --> felhasználók --> felhasználók
azon belül pedig a neved mellet van kis négyzet (login megváltoztatása) és ott átírhatod.

fdomi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 14:55
Tudom, hogy hol kell beállítani a nemet de nem engedi nincs az a legördülő ablak!
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 28 | 15:33
fdomi, a nemet csak egyszer lehet változtatni, másodszor már nem engedi. lehet, hogy már volt változtatva?
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
fdomi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 15:53
nekem így van a nem beálításoknél nem régen volt mellette egy nyíl és rá tudtam kattintani a, hogy Férfi de nincs most legördülő ablak nézd meg(melléklet)

Hozzáadva (19.01.2011, 15:53)
---------------------------------------------
már volt egyszer véletlenül

levente
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 13:50
Nagy problémám van, kellene egy kis segitség.
Addig probáltam html- ben berakni kodokat, hogy...
//MODERÁLVA: Ez nagyon nem ennek a témája! Olvasd el ezt itt! - DaveedBrown//
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Profil szerkesztése » Adatlap, profil
Keresés: