A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Látogatási statisztika » Statisztika Modul
Statisztika Modul
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 16 | 08:34
Ja ha fórumban van akkor azt tény és való hogy nem mutatja. Akkor tedd át az anyagokat a fájlkatalógusba, ha mindenáron látni szeretnéd.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 17 | 09:04
A Fórumba meg nem tudsz beilleszteni semmiféle scriptet. Vagyis lehetséges, de a Te html tudásoddal hosszú órákon keresztül magyarázhatnánk mit kell módosítani a fórum SABLONjában! sad
jucus
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 18 | 09:33
Quote (DaveedBrown)
Ja ha fórumban van akkor azt tény és való hogy nem mutatja. Akkor tedd át az anyagokat a fájlkatalógusba, ha mindenáron látni szeretnéd.

Na mindegy,akkor hagyok mindent a régibe:(((most csináltam egy analyticset,de ott is csak azt száőmolja,h,hányan voltak jelen,és nem azt,h,hányan szedték le a filmjeim:((de azért köszike,ténleg kedves volt tőled,h,válaszoltál.

Hozzáadva (31.10.2010, 09:33)
---------------------------------------------

Quote (DaveedBrown)
És egyesével kéne áttenned az anyagokat. Vagy mondj le arról, hogy tudd hogy hányan töltötték le. micsoda dilemma....

Bocsi,de ez nem dilemma kérdése,és szépen kérdeztem,azért mert moderátor vagy,nem kéne flegmázni,énse szoktam az oldalaimon,hanem normális emberi hangon szoktam mindenkivel beszélgetni,és oly meglepő,de segíteni is sokat szoktam másokon.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 19 | 11:08
Kedves jucus, ebben az üzenetben semmi flegmaság nem volt, elnézést, ha valamiért megbántottalak
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


odika63
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 07:46
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni ,hogy lehetséges-e olyat csinálni az oldalon ,hogy lássam az aznapi belépett felhasználóim listáját (pl. az oldal alján felsorolva) ,ha ehhez nem kell nagy hozzáértés akkor megköszönném ha segítenétek smile

Válaszotok előre is köszönöm!

odika63

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 21 | 07:50
odika63, http://forum.ucoz.hu/forum/6-78-7#2083
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


odika63
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 10:17
Köszi, sikerült is! smile Még annyit ,hogy az miért lehetséges ,hogy valakit nem tesz bele a listába mikor ott volt ?
Mert már több tag is volt az oldalamon akit nem tett bele pedig ott volt.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 23 | 12:37
odika63, a szerver nem azonnal frissül. egy kis idő után megjelenik mendenki
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


adam9478
Üzenetek: 1
Hírnév: 1

Üzenet # 24 | 13:19
Üdvözlöm!

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnám megvalósitani azt, hogy valamilyen módon a weboldal elmentse a felhasználók ki-be jelentkezését, vagy a weboldalon belüli aktivitását(ezalatt értem: pl: a fórum üzeneteket)?

Válaszát előre is köszönöm!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 17:15
adam9478, Az első nem lehetséges, a második kérdéses. Van egy funkció, az "Oldal biztonsági másolata", ami minden menüpontot, cikket, sablont, beállítást letölt a gépedre. Hogy a fórum üzeneteket is lementi-e azt nem tudom. Minden nap 22-től 7-ig ki lehet próbálni aSaját menü-Szerszámok-Honlap biztonsági mentése oldalon (Nem összetévesztendő a Sablonok biztonsági másolatával, mert az csak a sablonokat menti le)
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


khovan
Üzenetek: 5
Hírnév: 1

Üzenet # 26 | 22:17
Csak egyetlen 1 kérdésem van!
hogy kell ranking /szavazás/hozzszólás száma de kép alapján , kerestem a kersőben de semmi!
Sürgősen pls! wink KATT IDE -------> http://free-downloads.ucoz.hu/nevtelen.bmp
köszi a válaszért!

bye
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 27 | 16:22
khovan, igen, mi van vele?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 28 | 17:38
khovan, tanulhatnál végre "egy kicsi magyar"! Nem igazán érthető amiket kérdezel!
Mit hogy kell? Mit szeretnél azzal a sávval? Automatikusan jön létre!
Az a rendszer része.
khovan
Üzenetek: 5
Hírnév: 1

Üzenet # 29 | 19:45
hát bocsi, de gyorsan irtam biggrin
a kép alapján van rajta csillagok vagy mi?
azokat kellene nekem!
bye
A honlapom címe: free-downloads.ucoz.hu
panettone
Üzenetek: 5
Hírnév: 1

Üzenet # 30 | 17:26
Sziasztok elárulná nekem valaki mit jelent a statisztikáknál a könyvjelző?Mit számol az tulajdonképpen?Nem értem sajnos.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Látogatási statisztika » Statisztika Modul
Keresés: