A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Kérdőívek (Minden, ami a Kérdőív modullal kapcsolatos)
Kérdőívek
djdukato
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 12:26
biggrin
Sziasztok smile Fő segítőim smile
Olyan lehetséges hogy az egyik blokkot $POLLS$ nevezem el és a másikat $POLLC_1$ nak ? és 2 blokkot hozok létre nekik minegyikbe a két különböző HTML kódot irva ?
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 32 | 12:26
igen, meg lehet csinálni, lásd melléklet:
az egyik blokk alapból adott: körkérdésünk a neve : ebbe tettem a $POLLC_1$ kódot
a másik blokkba (új) vagy egy fölösleges blokk (pl. pénznem) : ebbe a másik kódot, $POLLC_3$ így látszik mindkettő kérdőív
kieg: nem te nevezed át a kódot, hanem azt megadja a rendszer magától...
Csatolmányok: 3525205.png (17.2 Kb)
Az üzenetet szerkesztette juillet - Kedd, 2010.02.09, 19:12
djdukato
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 33 | 12:26
Szijjja Juillet smile

Kösszike smile meg is csinálom smile valahogy én is erre próbáltam gondolni mint megoldás smile Mert most igy ebben az esetben hol at egyik hol a másik jelenik meg smile De tuti igazad van smile Át is alakítom biggrin
Dukato

Hozzáadva (09.02.2010, 19:18)
---------------------------------------------
Juillet !!! smile
Siiiiikeerrrr smile !!!! biggrin kösszike biggrin
Dukato

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 34 | 12:27
Természetesen! Tehetsz egy blokkba többet is, de szerintem is jobban néz ki külön blokkban.
Még egyszer: a $POLLS$ a véletlenszerű (random) szavazás megjelenítése. Minden szavazásnak van egy száma. Ezért az egyedi kód így néz ki: $POLLC_1$
A pirossal szedett rész változik.
djdukato
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 12:27
Raziel smile kösszike smile
Igen már fent van a két külön blokkban a 2 szavazás smile ki is próbáltam és mükszik. Viszont 1 szavazást csináltam aDj - zenekar szavazáson de azóta nem lehet újra szvazni benne :P :P ez mitől lehet ?? Lehetséges hogy a HTML kódban a szám ami itt 3-s nem piros ??? és akkor hogy tudom pirosra irni és hol ?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 36 | 12:27
A piros kiemelés csak azért van, hogy lásd a különbséget! lol
Ez nem így jelenik meg az oldaladon! biggrin Szavazni mindenki cssak egyszer tud. IP cím van logolva (naplózva). Tehát ha a Te IP-d már szerepel a listán az adott szavazásnál, akkor Te már nem tudsz többé szavazni.
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 37 | 12:27
Ugyanarról az IP címről csak egyszer lehet szavazni...(most nem tudom, hogy naponta-e)
nem kell átírni pirosra, azt Raziel csak kiemelésre használta smile :)
Az üzenetet szerkesztette juillet - Kedd, 2010.02.09, 19:38
djdukato
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 38 | 12:27
Juillet smile
köszönet a válaszért smile Tündérke vagyol smile Így már értem a döngést biggrin
Nahhh ! mondom h majd csak belegyüvök ....
Dukato smile
Lionking
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 39 | 17:42
Sziasztok nekem olyan kérdésem lenne,hogy a honlapomon talalhato kérdőíveket le lehet e nullázni,vagyis hogy a valaszokat?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 40 | 18:03
Le lehet!
Saját menü-->Kérdések-->kérdőívek vezérlése és itt a nullázandó kérdőív sorában levő ikonra katt rá, ott megjelennek a válaszok mellettük a szavazatok számával. ezeket kell átírnod 0-ra. utána mentsd le és ennyi.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


landon-access
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 12:20
Hali,
az lenne a kérdésem, hogy meglehetne e azt csinálni, hogy a szavazási erdeményeket ill. a véleméynek arhívumát csak egy bizonyos rang csoport lássa, valami feltételes operátorra gondolok, meglehetne e ezt oldani ?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 42 | 13:19
Szia!
Ahhoz le kell a script, ami kiírja az eredményeket! Mivel nekünk csak egy beillesztő operátor áll rendelkezésünkre, így ez "megoldhatatlan".
Persze nem mindenkinek... tongue biggrin
N-x
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 43 | 18:54
a kérdések -válaszok betűszínét hogyan tudom megváltoztatni?
meg van a kívánt szín, meg van , hogy hová kéne beilleszteni, de mégsem változik.

http://nx-foto.ucoz.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 44 | 19:26
Próbáltad már, hogy üríted a böngésződ cache tartalmát? Sokszor segít!
ctrl+shift+del majd kiválasztod mit szeretnél törölni. Minden böngészőben ugyanez a gyorsbillentyű.
N-x
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 45 | 20:15
Quote (raziel70)
Próbáltad már, hogy üríted a böngésződ cache tartalmát? Sokszor segít!
ctrl+shift+del majd kiválasztod mit szeretnél törölni. Minden böngészőben ugyanez a gyorsbillentyű.

aranyos vagy, de próbáltam smile

megmutatnád hogyan mit.. biztos én szúrtam el.. biggrin


http://nx-foto.ucoz.hu
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Kérdőívek (Minden, ami a Kérdőív modullal kapcsolatos)
Keresés: